Stoły z betonu do gier

Pokaż:
40 80 120 (z 3 produktów)

Stoły z betonu do gier do parku i na MOP

 

Jeden z częstszych widoków na polskich osiedlach to duże, masywne stoły do ping-ponga, obok których toczy się życie towarzyskie. Właśnie takie oraz wiele innych stołów z betonu do gier, mamy w swojej ofercie. Nasze produkty dedykowane są do użytku zewnętrznego, również w najbardziej nieprzyjaznych warunkach. Zbrojony beton, z którego zostały wykonane, zapewnia im maksymalną odporność na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym jest łatwy w utrzymaniu czystości. W ofercie mamy stoły z betonu do gier w ping-ponga, a także mniejsze stoły betonowe do gry w karty, szachy, warcaby lub planszówki.

Gdzie warto kupić stoły z betonu do gier?

Wokół nas są dziesiątki miejsc, w których stoły z betonu mają rację bytu. Jedno z nich to centralne miejsce osiedli mieszkaniowych. Stoły do gier przyciągają dużą liczbę zainteresowanych nimi, którzy próbować mogą własnych sił lub przyszli po prostu kibicować. Pozostałe miejsca to tereny szkół, ośrodków wypoczynkowych i place zabaw. Jednym słowem, wszędzie tam, gdzie spotykają się ludzie, odpoczywając, betonowe stoły do gier cieszą się dużym zainteresowaniem. Pozwalają rozgrywać bardzo emocjonujące mecze, stając się ważnym miejscem do integracji lokalnych społeczności.

stoły do gry w szachy

Jak w praktyce zachowują się stoły z betonu do gier?

Nietrudno się domyślić, że betonowe stoły do gier nie mają prostego życia. Trudne warunki atmosferyczne, próby ich zniszczenia, graffiti, oraz pozostałe akty wandalizmu, na które mogą być narażone. Producenci to przewidują i produkują swoje stoły z najlepszych jakościowo materiałów: mocnego betonu zbrojonego stalą, a także metalowych dodatków, bardzo odpornych na korozję i próby zniszczenia. Zamówione u nas stoły, zależnie od modelu i wielkości, zostają dostarczone do klienta w postaci złożonej i gotowej do natychmiastowego użycia lub w pojedynczych elementach, wymagających złożenia we własnym zakresie. Pomaga w tym oczywiście bardzo czytelna instrukcja, informująca i wyjaśniająca jak krok po kroku, samodzielnie złożyć elementy stołu w jedną całość.