Stoły miejskie

Pokaż:
40 80 120 (z 2 produktów)

Stoły miejskie w sklepie Zato.pl

 

Stoły miejskie to konstrukcje przeznaczone do użytku zewnętrznego, np. na terenach zielonych przyległych do osiedli mieszkaniowych, a także w parkach i terenach rekreacyjnych. Stoły miejskie dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, stanowią ciekawy pomysł na uatrakcyjnienie otwartych przestrzeni. Mogą być wykorzystywane np. do organizacji pikników, gry w szachy lub karty, a także do gry w ping-ponga.

 

Z czego wykonane są stoły miejskie?

Przeznaczone do użytkowania na otwartych przestrzeniach, narażone są na działanie wszystkich warunków atmosferycznych: deszczu, śniegu, mocnego słońca, a także dużych wahań temperatury. Z tego też powodu do ich produkcji wykorzystuje się niezawodne i bardzo trwałe materiały, takie jak kamień naturalny, konglomeraty, a także stal. Uzupełnieniem stołów miejskich może także być drewno, oczywiście po wcześniejszym, bardzo dokładnym zaimpregnowaniu. Popularne miejsca na ustawianie w nich stołów miejskich, to np. okolice ławek parkowych, piaskownic miejskich, a także oczek wodnych i stawów. Wszędzie tam, gdzie warunki pozwalają na organizację pikniku, stoły miejskie są bardzo pożądanym produktem.

stoły parkowe producnet

 

Jak dbać o stoły miejskie?

Podobnie jak wiele innych elementów architektury przestrzennej, także stoły miejskie nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych. Już na etapie ich produkcji zostają dokładnie zabezpieczone przed korozją i oddziaływaniem wody, a wszystko po to, aby jak najdłużej zachowały swój oryginalny kształt i wygląd. Ewentualne zanieczyszczenia mogą być szybko i sprawnie usuwane myjkami ciśnieniowymi, pianą aktywną lub szczotkami z miękkim włosiem, nierysującym powierzchni. Stoły z betonu lub innych pochodnych materiałów, mogą być dodatkowo impregnowane, co usprawnia usuwane ewentualnych malunków farbami w sprayu. Polecamy nasze miejskie stoły wszystkim wymagającym klientom, mającym w swoim zarządzie tereny rekreacyjne, tereny miejskie i publiczne, a także chcący uczynić otoczenie swoich osiedli ciekawszym i bardziej atrakcyjnym dla mieszkańców.