Słupki uliczne

Pokaż:
40 80 120 (z 4 produktów)

Słupki uliczne katalog, sklep i cena na Zato.pl

 

Słupki uliczne najczęściej można spotkać w sąsiedztwie przejść dla pieszych, chodników prowadzonych wzdłuż mocno uczęszczanych dróg, a także naprzeciwko wyjść ze szkoły. Pomiędzy słupkami ulicznymi mogą być rozwieszone łańcuchy, uniemożliwiające swobodne przejście na drugą ich stronę. Zadaniem słupków ulicznych jest organizowanie ruchu pieszego oraz odseparowanie go od ruchu pojazdów mechanicznych.

 

Słupki uliczne i ich inne funkcje

 

Będąc administratorem nieruchomości oraz przyległego do niej terenu, słupki miejskie mogą być bardzo potrzebnym przedmiotem. Można je wykorzystać do wydzielenia terenu parkingu, miejsca rekreacji, terenów zielonych, a w końcu dróg dojazdowych do osiedla. Duże zróżnicowanie słupków blokujących sprawia, że każdy z nas powinien znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Interesująco wygląda także ich dostępność pod kątem kolorów Słupki w kolorze czarnym, szarym lub zielonym są dziś standardem. Ale wiele osób zaciekawić może dostępność słupków w oryginalnym malowaniu ostrzegawczym, czyli z biało-czerwonymi lub czarno-żółtymi pasami. Ich profesjonalny wygląd zwiększa widoczność z daleka, pozwalając uniknąć wjechania w nie. Bardzo często słupki uliczne z łańcuchem występują również z elementami odblaskowymi, a także fabrycznymi mocowaniami, pozwalającymi rozwiesić na nich łańcuch.

słupki miejskie blokujące z łańcuchem

 

Tylko sprawdzone słupki uliczne

 

Kupując słupki uliczne w naszej firmie, każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalną i szybką realizację zamówienia.Zamówienia na wybrane przez Państwa słupki uliczne realizujemy niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty. Są one dostarczane firmami kurierskimi, jako bezpiecznie i solidne zapakowane paczki. Po wypakowaniu, od razu nadają się do montażu. Jak należy go przeprowadzić? Najlepszym sposobem jest wykorzystanie fabrycznych otworów znajdujących się u podstawy słupków, przez które przeprowadzamy dedykowane śruby i wkręcamy je do asfaltu lub betonu. Taki sposób mocowania słupków ulicznych zapewnia im bardzo dużą stabilność, a jednocześnie sprawia, że w razie potrzeby można je szybko i łatwo zdemontować, np. na czas przejazdu pojazdów ponadgabarytowych.