Skrzynki pocztowe z wideodomofonem

Pokaż:
40 80 120 (z 9 produktów)

Skrzynki pocztowe z wideodomofonem ceny i katalog

 

Zewnętrzne skrzynki pocztowe z wideodomofonem to prawdziwa perełka wśród skrzynek na listy i niezwykle praktyczne rozwiązanie dla najbardziej wybrednych użytkowników. Z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagającego Klienta, któremu z jednej strony zależy na minimalistycznym rozwiązaniu (nie trzeba montować oddzielnie skrzynki pocztowej oraz wideofonu), a z drugiej – na dużym bezpieczeństwie. Pozwalają bowiem sprawdzić w łatwy i szybki sposób, kto próbuje się dostać na teren posesji.

 

Skrzynki na listy z wideofonem idealnym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych

 

Bez względu na to, czy ogrodzenie znajduje się blisko, czy daleko budynku, to rozwiązanie z pewnością jest najwygodniejsze – dzięki wmontowanej w tę skrzynkę pocztową kamerze nie będzie trzeba się zastanawiać, kto stoi pod bramą posesji.

 

Montaż takiej skrzynki wymaga trochę więcej czasu i umiejętności, niż np. powieszenia klasycznej skrzynki na listy na bramie, jednak wygoda użytkowania z pewnością to wynagrodzi, a przede wszystkim posłuży przed długie lata jako niezwykle praktyczne rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo bliskim.

skrzynka pocztowa z wideodomofonem do wmurowania

 

Gwarancja wysokiej jakości skrzynek pocztowych z wideofonem w naszym sklepie

 

Niektóre ze skrzynek pocztowych z wideodomofonem znajdujących się w naszej ofercie zaopatrzone są w zamek cyfrowy umożliwiający otwarcie furtki specjalnym kodem PIN czy ustawianie czasu otwarcia zamka.

 

Wiele z takich skrzynek na listy z wideodomofonem ma też regulowaną wielkość, którą można dopasować do swoich potrzeb podczas ich instalacji.

 

Warto pamiętać, że takie skrzynki są wysokiej jakości, nierdzewne, a więc odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia, a także niezwykle trwałe – długo będą cieszyć oczy estetycznym wyglądem.