Skrzynki pocztowe z numerem domu

Pokaż:
40 80 120 (z 17 produktów)

Skrzynki pocztowe z numerem domu, napisem - ceny i katalog

 

Prostota tego rozwiązania przekonuje wiele osób – skrzynki na listy z numerem domu są dla niejednego Klienta najbardziej praktycznym rozwiązaniem. Sprawdzają się w przypadku domów jednorodzinnych, bliźniaków i segmentów – szczególnie kiedy widoczny na budynku adres nie jest zbyt dobrze widoczny, np. zasłonięty przez drzewa, wysokie ogrodzenie lub w nocy. Ułatwiają odnalezienie naszego adresu nie tylko przez listonosza czy kuriera, ale też odwiedzających posesję gości.

 

Najpopularniejsze skrzynki na listy z numerem domu to takie, które łatwo zamontować na bramie albo ogrodzeniu, a jeśli takowych nie mamy – także na ścianie lub drzwiach domu.

 

Skrzynki na listy z numerem domu to spora oszczędność pieniędzy

 

Takie skrzynki pocztowe z widniejącym na nich numerem domu należą niewątpliwie do najtańszych i bardzo wygodnych rozwiązań. Jeśli chce postawić na trwałość, warto zainwestować trochę więcej pieniędzy i wybrać skrzynkę pocztową z numerem domu ze stali nierdzewnej, która jest odporna na warunki atmosferyczne i bardzo trwała, zachowa też dłużej estetyczny wygląd.

 

Skrzynka pocztowa z numerem domu… i nie tylko

 

Dzięki naszej bogatej ofercie Klienci mogą nie tylko numer domu, jaki chciałby umieścić na skrzynce, ale też dowolny, wybrany napis. Może to być na przykład:

 

- nazwa ulicy,

- nazwa firmy,

- pełny adres, który zmieści się na wybranej skrzynce pocztowej,

- każdy inny, dowolny napis.

skrzynka na listy z adresem

 

Każdy, kto zdecyduje się na taki napis, może wybrać:

 

- kolor napisu (do wyboru jest czarny albo biały),

- maksymalną szerokość oraz wysokość powierzchni, na której znajdzie się naklejka z napisem,

- rodzaj czcionki.

 

Ciekawa oferta skrzynek pocztowych z numerem domu w naszej ofercie

 

Nasi Klienci mogą wybrać różne rodzaje skrzynek na listy z numerem domu. Oferujemy takie ze wspomnianą wyżej naklejką adresową, jak również takie z podświetlonym ledami numerem. Można również zakupić model z dołączoną tubą na gazety.