Skrzynki pocztowe z dzwonkiem

Pokaż:
40 80 120 (z 4 produktów)

Skrzynki pocztowe z dzwonkiem ceny i katalog

Producenci skrzynek na listy co chwila wymyślają coś nowego, aby zadowolić swoich Klientów. Jednym z bardziej praktycznych i kompaktowych rozwiązań chętnie wybieranych przez Klientów, jest skrzynka pocztowa z dzwonkiem. Umożliwia ona nie tylko przechowywanie korespondencji dostarczonej przez listonosza, ale również otrzymanie informacji, że ktoś czeka pod bramą czy furtką naszego domu.

 

Skrzynka na listy z dzwonkiem to zatem kolejne praktyczne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie minimalizm i wolą mieć na ogrodzeniu swojej posesji jedno, zamiast dwóch urządzeń.

 

Ponieważ skrzynki pocztowe z dzwonkiem montowane są na zewnątrz, cechuje je wyjątkowa trwałość i wysoka jakość wykończenia. Oferowane przez nas skrzynki tego rodzaju są:

 

- nierdzewne,

- odporne na wilgoć,

- odporne na opady,

- niestraszna im zmiana temperatur.

przelotowa skrzynka pocztowa z dzwonkiem

 

Skrzynki na listy z dzwonkiem w naszej ofercie

 

Skrzynka pocztowa z dzwonkiem to sprytne rozwiązanie, które oferujemy w naszym sklepie internetowym. W ofercie znajdują się różne modele takiego rozwiązania, które różnią się od siebie ceną, rozmiarem czy rodzajem dźwięku i głośnością dzwonka.

 

Wiele z nich jest bardzo pojemnych, niektóre posiadają oznaczenie lub podświetlenie przycisku dzwonka dla ułatwienia użytkowania oraz możliwość zakupu razem z albo bez dzwonka (jeśli ktoś wolałby kupić samodzielnie inny, niż jest w zestawie).

 

W naszym sklepie znaleźć można:

 

- skrzynki pocztowe z dzwonkiem przelotowe,

- skrzynki pocztowe z dzwonkiem do zawieszenia na ścianie lub słupie,

- skrzynki pocztowe z dzwonkiem do wmontowania w płot,

- skrzynki pocztowe z dzwonkiem do zabudowy w ogrodzeniu.