Skrzynki pocztowe lokatorskie z domofonem

Pokaż:
40 80 120 (z 1 produktów)


Skrzynki lokatorskie z domofonem wyceniamy na zapytanie


Skrzynki pocztowe lokatorskie z domofonem nie są standardowym produktem, dlatego tak niewiele ofert widzisz. Jesteśmy w stanie wycenić drogą mailową skrzynki pocztowe wielorodzinne z domofonem w drzwi, ścianę, zewnętrzne, wewnętrzne, przelotowe, stojące itd. Napisz prosimy do nas wiadomość dokładnie opisując jakie są Twoje potrzeby i oczekuj oferty. Dlaczego my? Jesteśmy największym dystrybutorem skrzynek pocztowych w Polsce, nasze marki: skrzynkinalisty.pl, skrzynkipocztowe24.pl, skrzynkinalistysklep.pl, Skrzynki na listy Walewski. Zapraszamy do współpracy.
 

Skrzynki pocztowe lokatorskie z domofonem to jedno z najlepszych rozwiązań dla domuSkrzynki na listy lokatorskie z domofonem to jedno z najlepszych rozwiązań, jakie możemy spotkać na rynku. Są bardzo nowoczesne i wygodne w obsłudze dla mieszkańców domów wielorodzinnych.

Takie skrzynki pocztowe lokatorskie z domofonem sprawdzają się w szczególności, kiedy:

- budynek lokatorski otoczony jest ogrodzeniem z bramą, w której słupku planujemy zamontować skrzynkę pocztową. Szczególnie kiedy takie ogrodzenie znajduje się dość daleko od domu;

- chcemy się czuć bezpiecznie i mieć pewność, że wiemy, kto próbuje się dostać na teren posesji, na której znajduje się dom lokatorski;

- potrzebujemy kompaktowego i estetycznego rozwiązania, a takim jest właśnie skrzynka pocztowa lokatorska z domofonem.

skrzynki lokatorskie z domofonem
 

Ulokowanie skrzynki na listy lokatorskiej z domofonem jest wyjątkowo estetyczneSkrzynki pocztowe lokatorskie z domofonem najczęściej są instalowane w słupie ogrodzenia otaczającego dom. Posiadają wygodny kołnierz, dzięki któremu zamontowana skrzynka wygląda bardzo estetycznie – z zewnątrz widoczny jest jedynie panel, na którym znajdują się:

- panel wrzutowy do umieszczania przesyłek przez listonosza,
- przycisk domofonu z głośnikiem umożliwiającym komunikację. 


Takie skrzynki pocztowe lokatorskie z domofonem: 


- wykonane są z niezwykle trwałych, nierdzewnych elementów,
- są dwustronne, dzięki czemu odbiór poczty jest możliwy bez wychodzenia poza teren posesji;
- mają bardzo wytrzymałą elektronikę, której wilgoć, słońce czy ataki wandali nie są straszne.
 

Skrzynki pocztowe lokatorskie z domofonem w naszej ofercieW naszej ofercie znajdują się eleganckie, bardzo trwałe skrzynki na listy z domofonem. Mają elegancki wygląd oraz system analogowy, który jest o wiele bardziej niezawodny od cyfrowego. 

Poza kompletnym urządzeniem, w naszym sklepie istnieje możliwość nabycia także:

- modułu rozmównego,
- zasilacza,
- unifonu.

Jeśli nasza oferta nie będzie wystarczająca, zapraszamy do kontaktu. Naszym Klientom postaramy się znaleźć idealną skrzynkę pocztową lokatorską z domofonem.