Skrzynki pocztowe lokatorskie przelotowe

Pokaż:
40 80 120 (z 3 produktów)
Skrzynki lokatorskie przelotowe nie są tak bardzo popularne jak naścienne, dlatego tak niewiele ofert widzisz, ale jesteśmy w stanie pomóc. Napisz do nasz wiadomość mailową i opisz jakie skrzynki potrzebujesz np: Skrzynki pocztowe lokatorskie przelotowe nierdzewne, malowane, z numeracją, zewnętrzne, wewnętrzne, z domofonem itd. W 24h otrzymasz od nas ofertę.
 

Skrzynki pocztowe lokatorskie przelotowe. W pewnych sytuacjach to najlepszy wybór

 

Skrzynka na listy lokatorska przelotowa to taka, do której można się dostać z dwóch stron. Sprawdza się idealnie, kiedy skrzynki pocztowe są instalowane nie w ścianie na klatce schodowej budynku, ale na zewnątrz, w ścianie budynku albo w ogrodzeniu posesji. Listonosz wrzuca wtedy przesyłki z jednej strony, a odebrać je można z drugiej.

skrzynka pocztowa lokatorska do wmurowania nierdzewna

 

Dlaczego jest to dobre rozwiązanie? Powodów jest kilka:

 

- skrzynka lokatorska przelotowa to duża wygoda dla mieszkańców, którzy mogą odebrać swoje listy, nie wychodząc poza teren budynku lub posesji,

- jest to rozwiązanie o dużym bezpieczeństwie sanitarnym,

- dzięki takiej skrzynce na listy lokatorskiej przelotowej nie trzeba wpuszczać listonosza na teren/do budynku.

 

Zamontowanie takiej skrzynki na listy lokatorskiej przelotowej nie jest skomplikowane, jednak wymaga przygotowania ściany bądź ogrodzenia do umieszczenia jej w specjalnym otworze. Dlatego o montażu warto pomyśleć już na etapie budowy: czy to budynku, czy ogrodzenia.

 

Dla uproszczenia procesu montażu taka skrzynka na listy lokatorska przelotowa jest wyposażona w specjalny kołnierz. Daje on możliwość eleganckiego wykończenia, aby osiągnąć ładny, pożądany efekt wizualny.

przelotowa skrzynka lokatorska

Takie skrzynki pocztowe do zabudowy przelotowe są wykonane z nierdzewnych materiałów, aby mogły długo służyć i cieszyć estetycznym wyglądem. Są odporne na warunki atmosferyczne, jak również na działania wandali.

 

Zalety skrzynki na listy lokatorskiej przelotowej

 

Jednym z największych walorów skrzynki na listy lokatorskiej przelotowej jest jej bezpieczeństwo. Nawet jeśli znajduje się ona na zewnątrz, jest właściwie niemożliwa do usunięcia czy zniszczenia – z tego powodu, że taka skrzynka pocztowa lokatorska przelotowa jest z dwóch stron osłonięta grubym murem. Daje to również świetną ochronę przed wilgocią i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

 

Skrzynki pocztowe lokatorskie przelotowe. Co oferujemy?

 

W ofercie naszego sklepu posiadamy kilka ciekawych modele skrzynek pocztowych przelotowych. Do wyboru są:

 

- skrzynki pocztowe lokatorskie przelotowe wieloskrytkowe,

- skrzynki pocztowe lokatorskie przelotowe do bloku,

- skrzynki pocztowe lokatorskie przelotowe z domofonem, blendą adresową, z numeracją grawerowaną, gablotą ogłoszeniową itd. 

Zapraszamy po wycenę.