Leżaki miejskie

Pokaż:
40 80 120 (z 8 produktów)

Leżaki miejskie sklep internetowy i producent Zato.pl

 

Leżaki miejskie na dobre zadomowiły się w naszym sąsiedztwie. Od wiosny do wczesnej jesieni są chętnie wykorzystywane na plażach miejskich, placach, rynkach, nad brzegami rzek, a także w parkach i na innych terenach zielonych. Główną funkcją leżaków miejskich jest zapewnienie wygodnego odpoczynku w pozycji leżącej lub półleżącej. Konstrukcja takich leżaków może się opierać na metalowym, profilowanym stelażu, do którego przymocowane zostały drewniane listwy. W sprzedaży posiadamy leżaki miejskie dostępne w wielu wariantach, w tym również jedno oraz dwuosobowe. Solidne, wykonane z dużą dbałością o detale, okazują się bezpiecznym i bardzo praktycznym elementem wyposażenia terenów rekreacyjnych.

Dlaczego warto inwestować w leżaki miejskie?

Tereny wypoczynkowe, przestrzenie przy basenach miejskich, otoczenie hoteli, łąki, parki — w każdym z tych miejsc mogą latem pojawiać się osoby, pragnące odpoczywać na świeżym powietrzu. Profesjonalna infrastruktura ma im to ułatwić, zachęcając do częstszego powrotu i przyciągając nowe osoby. Duże i bardzo wygodne leżaki miejskie samym swoim wyglądem kuszą do tego, aby spędzić na nich nieco więcej czasu. Profilowane oparcie, zagłówek, podnóżek, a także inne udogodnienia, takie jak stoliki czy miejsce na umieszczenie parasola przeciwsłonecznego. Niewątpliwie leżaki parkowe przyciągają uwagę i spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem.
leżak miejski parkowy drewniany

Leżaki parkowe a deszcz

Oferując Państwu leżaki uliczne, wybraliśmy wyłącznie takie, które dobrze radzą sobie na otwartych przestrzeniach, nawet jeśli nie są osłonięte od deszczu. Elementy wykonane z impregnowanego drewna egzotycznego, wykazują bardzo dobrą odporność na działanie wilgoci. Polecamy również leżaki miejskie ze stali nierdzewnej. Bardzo eleganckie i nowoczesne, okazują się także bezkonkurencyjne pod względem łatwości dezynfekcji i czyszczenia. Pewną ich wadą może być szybkość, z którą stal nagrzewa się w słoneczne dni, ale problem ten można rozwiązać przy pomocy zwykłego ręcznika plażowego, który powinniśmy rozłożyć na leżaku, przed położeniem się na nim.