Donice i kwietniki miejskie

Pokaż:
40 80 120 (z 1 produktów)

Kwietniki i donice miejskie - ceny i katalog produktów

 

Jak w prosty sposób uzyskać w mieście więcej zieleni? Odpowiedzią na to pytanie są donice i kwietniki miejskie. Są to elementy małej architektury przestrzennej, przeznaczone do sadzenia w nich roślin. Wypełnione ziemią donice oraz kwietniki, stanowią doskonały sposób, aby wprowadzić do przestrzeni miejskiej więcej kolorów i zieleni.

donica parkowa na kwiaty drewniana

Gdzie umieszczać donice i kwietniki miejskie?

Idealnym miejscem do ekspozycji tych produktów są takie lokalizacje, w których nie ma możliwości wykonania naturalnych nasadzeń na stałe. Są to zatem powierzchnie utwardzone, place, rynki, deptaki, przystanki autobusowe. Umieszczając w nich donice i kwietniki uliczne, można od wiosny aż do jesieni uatrakcyjnić otoczenie, czyniąc je przyjaźniejszym dla mieszkańców i bardziej reprezentacyjnym. Oferowane w naszym sklepie kwietniki oraz donice miejskie, wykonane są z różnych rodzajów materiałów. Jest to zatem beton, stal oraz drewno. Sposób wykończenia, a także ich design umożliwia łatwe wkomponowanie donic w otoczenie parków lub budynków.

Jak dbać o donice i kwietniki miejskie?

Mamy dobrą wiadomość do wszystkich osób i służb, zajmujących się utrzymaniem terenów miejskich i zielonych. Nasze kwietniki oraz donice produkowane są z materiałów, oraz w sposób, gwarantujący im długowieczność i bardzo dobrą wytrzymałość na czynniki atmosferyczne. Są nienasiąkliwe, zabezpieczone przed korozją i łatwe do utrzymania w czystości. Ich duży ciężar własny zapewnia stabilność, ale mimo tego i tak zalecamy ich przytwierdzenie do podłoża, np. poprzez przyśrubowanie. Donice parkowe polecamy do miejsc bardzo reprezentacyjnych, takich jak główne deptaki, place potocznie nazywane starówkami, a także otoczenie teatrów, centrów handlowych, urzędów oraz innych budynków użyteczności publicznej. Zamawiając u nas kwietniki oraz donice, mają Państwo gwarancję otrzymania produktu o najwyższej jakości. Każdemu klientowi zapewniamy szybką i bezpieczną wysyłkę — każdy z naszych produktów zostaje starannie zabezpieczony i zapakowany, tak by nie groziło mu żadne uszkodzenie podczas transportu.