Blokady uliczne

Pokaż:
40 80 120 (z 7 produktów)

Blokady uliczne sklep i producent Zato.pl

 

Blokady uliczne to bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego konstrukcje. Najczęściej wykonane ze stali lub żeliwa, przybierają postać płotków lub słupków, uniemożliwiających wjazd na wyznaczony teren placów, chodników, deptaków czy ograniczając teren parkingów samochodowych. Wytrzymałe, a do tego estetyczne blokady miejskie, znajdują bardzo szerokie zastosowanie w każdym mieście, niezależnie od jego wielkości. Mając możliwość ich wybierania spośród kilkunastu różnych rodzajów, bardzo łatwo jest dopasować ich wygląd do otoczenia. Jedne z najczęściej spotykanych blokad ulicznych to metalowe słupki, zwieńczone kulą lub innym dekoracyjnym detalem. Mogą występować w kolorze czarnym lub mieć szczotkowane wykończenie stalowe.

słupki blokujące betonowe z łańcuchem

 

Jak mocować blokady uliczne?

Przede wszystkim w taki sposób, który zapewni ich wygodne i bezpieczne użytkowanie. Blokady tego typu muszą być zabezpieczone przed próbami kradzieży i demontażu przez osoby nieuprawnione. Jednocześnie w nagłych przypadkach, powinny dawać możliwość ich bezawaryjnego usunięcia przy pomocy dedykowanych narzędzi. Ciekawym rozwiązaniem są blokady miejskie, które można szybko składać, umożliwiając przejazd pojazdów lub ich wjechanie na wyznaczone miejsca parkingowego. Inne wykorzystanie blokad ulicznych to wyłącznie dróg pożarowych z użytku prywatnego. Narzędzie do zwolnienia takiej blokady i jej opuszczenia może być np. wyłącznie w rękach strażaków.

 

Słupki betonowe blokujące

Ciekawą propozycją, adresowaną do wszystkich osób, co szukają niezawodnych i solidnych blokad ulicznych, są te, wykonane z betonu. Stabilne i ciężkie, bezawaryjne i o wszechstronnym wykorzystaniu. Jeśli szary beton nie wpisuje się najlepiej do otoczenia, można niewielkim nakładem jeszcze bardziej je uatrakcyjnić. Duża i gładka powierzchnia blokad sprawia, że miejsce to nadaje się pod tworzenie kolorowych grafik, jak również jako powierzchnia reklamowa. Polecamy nasze sprawdzone i atestowane blokady uliczne wszystkim, dla których ważne jest bezpieczeństwo pieszych, a także profesjonalna organizacja ruchu i wyznaczenie bezpiecznych szlaków komunikacji samochodowej i pieszej.